Dom Gościnny Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Wiśle Jaworniku poszukuje pracownika sezonowego na stanowisko:
Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków
- pomoc w kuchni przy przygotowywaniu posiłków
- inne prace porządkowe zlecone przez przełożonych
- praca głównie w okresie zimowym i wakacyjnym oraz niektóre weekendy

Oferujemy
- przyjazną atmosferę pracy w miłym zespole
- zatrudnienie na umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy (praca także w weekendy)

Wymagania:
- Szybkość i dokładność w wykonaniu zadań
- Dbałość o czystość, ład i porządek na stanowisku pracy
- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Więcej informacji pod nr tel 33 855 17 15